Sklenené pilníky na nohy Glasscare: novinka v starostlivosti o chodidlá

Sklo je symbolom čistoty a teraz sa stáva aj symbolom starostlivosti. Pod značkou Glasscare bude 1.septembra na trh uvedený nový výrobkový segment špeciálnych sklenených pilníkov pre starostlivosť o chodidlá. Hrubým pemzám a rašpliam už odzvonilo, sklenené pilníky značky Glasscare predstavujú šetrnejšiu, efektívnejšiu a jemnejšiu cestu pre ošetrenie kože chodidiel. Obojstranný pilník určený pre domácu starostlivosť o nohy ponúka alternatívu neatraktívnych pedikúrnych pomôcok.

Starostlivosť o nohy je aj dnes tak trochu zanedbávanou témou a často je zanedbávaná aj v praxi. Pritom by mala byť úplne bežnou súčasťou hygieny žien aj mužov ako z lekárskeho, tak z estetického hľadiska. Nielen, že pravidelnou pedikúrou môžete predísť mnohým zdravotným problémom, ale nohy, rovnako napríklad ruky, v spoločnosti reprezentujú. Upravené nechty na rukách sa už dávno stali spoločenskou nutnosťou, na nohy sa neprávom zabúda alebo sa úmyselne opomínajú. Sklenené pilníky Glasscare sa tento trend pokúšajú zmeniť.

Sklenený pilník na nohy

„Pod značkou Glasscare uvádzame na trh špeciálny sklenený pilník, ktorý vďaka svojmu patentovanému povrchu prináša omnoho jemnejší, a pritom efektívnejší spôsob odstraňovania stvrdnutej a poškodenej kože chodidiel,“ hovorí Lucie Hronová, riaditeľka firmy Amirro. „Špeciálne vrúbkovaný povrch poskytuje jednoduchú, rýchlu, a naviac príjemnú cestu, ako sa šetrne zbaviť poškodenej kože. Na rozdiel od pemzy materiál pilníku (sklo) zaručuje, že koža chodidiel sa nerozstrapká a po zaschnutí sa nezatrháva. Praktický podlhovastý tvar pilníku potom poskytuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu s pilníkom,“ dodáva Lucie Hronová.

Pedikúrový set

Druhá strana pilníka je určená pre zahladenie už suchých chodidiel. Aj vďaka nej sa môžu jeho používatelia chváliť naozaj hladkými a jemnými chodidlami. Naviac môžeme tento jemnejší povrch skleneného pilníka použiť pre pilovanie nechtov ako na rukách, tak na nohách. Aj tu je sklo odporúčaným materiálom, k nechtom je totiž citlivejší a oproti bežným kovovým pilníkom nechty nestrapkajú, ale naozaj uhladzuje.

Žiletky a kovové škrabky pri domácom použití môžu spôsobiť odreniny na chodidlách, naviac sa s nimi dá len veľmi ťažko regulovať, ako veľkú vrstvu kože chceme odstrániť. Sklenený pilník Glasscare odstraňuje jednotlivé tenké vrstvičky kože, a nemôže sa tak stať, že by ste sa pri jeho použití porezali alebo poškrabali. Naviac je pilník vďaka svojmu povrchu ľahko umývateľný, a je teda čistou a hygienickou pomôckou v starostlivosti o nohy.

O sklenených pilníkoch značky Glasscare

Sklenené pilníky Glasscare vyrába česká spoločnosť Amirro, pôvodný český výrobca skla a sklenených produktov, v spolupráci so spoločnosťou Blažek Glass. Povrchová úprava pilníkov Glasscare je chránená špeciálnym použitým vzorom a európskym patentom. Vďaka nej je proces odstraňovania kože chodidiel šetrný a bezpečný a je vhodný pre pravidelné domáce použitie. Pilníky značky Glasscare budú od prvej polovice septembra v predaji na e-shope na adrese www.glasscare.cz, vybraných e-shopoch a v maloobchodných predajniach.

Zdroj fotografií: ASPEN.PR

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek