Slamák – klobúk, ktorý nikdy nevychádza z módy

Kto by si myslel, že slamený klobúk nepatrí do mesta, ten sa veľmi mýli. Je skvelým ochrancom pri prechádzkach rozpálenými ulicami, rovnako ako na slnkom zaliatej pláži. A nikdy nevychádza z módy!

Modelka so slamenákom

Do módy sa vrátili šatky. Ale čo takto vyskúšať slamenák so širokou strechou? Ochráni našu tvár pred vráskami a pigmentovými škvrnami lepšie ako šatka. Ženy si myslia, že im klobúky nepristanú, a preto ich nenosia. Každej žene však táto pokrývka hlavy pristane, len sa nesmie báť experimentovať a nájsť si ten správny model. V lete je ideálnou voľbou klobúk vyrobený zo slamy. V žiadnom prípade v ňom nebudete vyzerať ako „stará-mladá“. Vyrába sa v mnohých farebných prevedeniach, a preto môžete aj slamenák vhodne kombinovať s rôznym oblečením.Žena so slameným klobúkom na hlave

Slamenák je vyrobený z prírodného materiálu, takže nebude dráždiť pokožku hlavy. Jeho vzdušnosť je geniálna. Ani po celom dni nosenia nebudeme mať zaparenú hlavu a mokré vlasy. Naše kadere budú dobre chránené pred UVA a UVB žiarením. Prírodné, nefarbené vlasy vyzerajú dobre, keď na nich slnko zanechá svoj odtlačok. Ženy, ktoré si farbia vlasy, už tak jasať nebudú. Farbené vlasy nevyzerajú prirodzene, keď je každý prameň iný. Preto slamenáku budú za jeho služby vďačné.

Je pravda, že nosenie klobúkov nie je u žien tak časté. Ale prečo čakať kým bude mať na hlave nejaká iná žena toto tienidlo? Budeme potom len jednou z mnohých, ktoré si ho kúpili. Na celebritách obdivujeme ich odvahu a kreativitu, ale samé sa bojíme experimentovať. Nebojme sa byť hravé a doplniť svoj outfit o aspoň jeden takýto kúsok.

Pokiaľ ani jedna zo zmienených výhod slamenákov nie je dostatočná a presvedčivá, skúsme sa pozrieť na fotografie či záznamy z módnych prehliadok. Každý návrhár považuje práve ten svoj „ klobúčisko“ za najúžasnejší a my máme vďaka ich rozmanitosti väčšiu možnosť vybrať si ten svoj. V ponuke sú slamenáky tak vo svojej prirodzenej farbe, ako aj v rôznych pastelových odtieňoch alebo vo farebných prúžkovaných kombináciách. Niektoré z nich sú zdobené slamenými kvetinami alebo inými ozdôbkami.

Vďaka slamenáku si po dovolenke nebudeme musieť brať ďalší deň voľna a úpal tak budeme môcť prenechať tým, ktoré si nevybrali túto sexy ochranu.  Spálená pleť tváre a koža nepôsobí atraktívne. Opálená koža odetá do vzdušných letných šiat a rozpustené pramene zahalené do slameného klobúčika pozdvihnú náš sex-appeal do závratných výšin. Každého muža, bez výnimky, bude zaujímať druhý variant, pretože žena pripomínajúca červeného raka naozaj nie je príťažlivá.

Zdroj obrázkov: daysoftheyear.com, amazon.com, lystit.com 

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek