Slnečné okuliare Louis Vuitton ochránia vaše oči pred slnkom nielen kvalitne, ale aj štýlovo!

Úchvatné tvary a nenápadné atribúty značky LV – to sú dva hlavné rysy kolekcie slnečných okuliarov Louis Vuitton pre sezónu jar/leto 2014. Nadčasovú tmavú korytnačinu, ktorá je pilierom tejto kolekcie, dopĺňajú žiarivé farby – fuchsiová a fialová u dámskych modelov slnečných okuliarov a žiarivo modrá u pánskych. Tieto farebné variácie určite „padnú do oka“ tým, ktorí chcú byť aj na slnku maximálne štýloví.
Louis Vuitton kolekcia slnečných okuliarov pre jar a leto 2014

Louis Vuitton predstavuje novú kolekciu slnečných okuliarov pre jar a leto 2014.

Dámske slnečné okuliare Louis Vuitton pre sezónu jar/leto 2014

U dámskych modelov slnečných okuliarov LV, je luxus a ženskosť, ktorá je pre značku Louis Vuitton typická, vyjadrená v klasicky elegantných tvaroch obrúčok – mačacie oči, najmä ich maxi verzia kombinujúca acetátovú obruč v odtieňoch fuchsiovej, fialovej, petrolejovo modrej alebo hnedej s charakteristickým zaobleným dekoratívnym rohom a kovovými stranicami.
Dámske slnečné okuliare Louis Vuitton z kolekcie pre jar leto 2014

Dámske slnečné okuliare Louis Vuitton z kolekcie pre jar/leto 2014.

Ďalší model dámskych slnečných okuliarov Louis Vuitton s obrúčkami v tvare mačacích očí má úzke stranice harmonicky skombinované s tmavou korytnačinou a efektnými zrkadlovými sklami. Tento model sa tiež môže pochváliť inovatívnymi otočnými kĺbmi, vďaka ktorým možno okuliare zložiť úplne naplocho – je ideálny do malých listových kabeliek do ruky, ktoré sú síce štýlové, ale zrovna neoplývajú miestom.
Model dámskych slnečných okuliarov Louis Vuitton

Iný model dámskych slnečných okuliarov Louis Vuitton z kolekcie pre jar/leto 2014.

Kľúčovým trendom jari a leta 2014 je retro. Louis Vuitton ponúka klasický dizajn z tmavej korytnačiny alebo perleťového acetátu, s dekoráciou z jemne tkaného vlákna kovových kvietkov Monogram, ktoré sú zasadené do straníc.

Najavantgardnejším modelom sú odvážne geometrické obrúčky z acetátu. Louis Vuitton tieto slnečné okuliare ponúka v dvoch farbách, ktorých excentrickosť ukotvujú širokej stranice z korytnačiny.

Pánske slnečné okuliare Louis Vuitton pre sezónu jar/leto 2014


U modelov slnečných okuliarov Louis Vuitton pre pánov dostávajú retro štýlom inšpirované tvary moderní vzhľad grafickou hrou s tradičným vzorom Damier – kovové a acetátové kocky vytvárajú na stranách trojrozmernú šachovnicu.

U tretieho modelu v béžovej, námorníckej alebo naopak blankytne žiarivej modrej farbe je vzor Damier vyrytý do acetátu a v obrúčkach sú zasadené efektné zrkadlové sklá. Pre maximálny štýl aj pohodlie majú všetky tri varianty flexibilné kĺby a ultraľahké acetátové obrúčky.

Fotografie kolekcie: Bjarne Jonasson, Model: Jessica Hart / Jérémie Laheurte
Zdroj obrázkov: Louis Vuitton

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek