„Späť do školy“ – toto je podtitul nového Magazínu F&F Kids

„Späť do školy“ toto je podtitul nového Magazínu F&F Kids značky F&F, ktorý ponúka najnovšie módne trendy, rady, tipy, zľavy, súťaže a mnoho ďalšieho. Rovnako ako v Magazíne Leto 2011 je aj v tomto vydaní exkluzívna súťaž – tentokrát o rodinný výlet do Legolandu, a to vrátane ubytovania v luxusnom hoteli. Na troch šťastlivcov čaká CD s podpisom Justina Biebera, výhrou pre všetkých je zľava 30 % na vybrané mikiny a tepláky.

Školské prázdniny sú sotva v polovici, a tak by sa mohlo zdať, že je ešte skoro myslieť na septembrové povinnosti. Opak je ale pravdou! Leto utečie ako voda a než sa nazdáte, vypukne nanovo každodenný maratón ranného vstávania a posielania ratolestí do škôlky či do školy. A ak máte doma dieťa, ktoré sa ešte len batolí alebo práve začína behať, tak samozrejme ani na neho nie je možné zabudnúť.

Pre všetky deti pripravila značka F&F magazín na tému „Späť do školy“, ktorý prináša veľa skvelých oufitov pre deti od 1 roka do 15 rokov (F&F Baby, F&F Kids, F&F Teen, F&FBasics), nechýbajú najnovšie módne trendy, tipy a triky , ako jednotlivé kúsky kombinovať, ponúkne inšpiráciu zo sveta celebrít a tešiť sa môžete aj na niekoľko atraktívnych súťaží! K dostatiu bude vo vybraných obchodoch Tesco, spúšťať sa bude aj elektronická verzia na www.ffmoda.com.

Prvé vydanie F&F Magazínu pre deti pomôže vám a predovšetkým vašim dospievajúcim ratolestiam s návratom do školy, ktorý so sebou veľmi často nesie veľa starostí s novým šatníkom. Nový rad oblečenia F&F pre deti od 1 roka do 15 rokov je zábavný, spĺňa aj tie najvyššie nároky malých znalcov módy, ponúka rad výrobkov zo 100% bavlny, je praktický, ľahký na údržbu a v neposlednej rade finančne nenáročný. V časopise samozrejme nechýbajú perličky zo sveta šoubiznisu, aktuálne tipy od módnych blogeriek alebo filmové novinky. A aby toho nebolo málo, necháme vás nazrieť do šatníka neodolateľného Justina Biebera!

Už teraz si na webe www.ffmoda.com môžete prehliadnuť úplne nového sprievodcu módou F&F pre najmenších nájdete tu široký výber tričiek, šiat, svetríkov, nohavíc, topánok, pyžám, body, jednoducho všetkého, na čo si spomeniete. Jednoduchá údržba, nízke ceny a vysoko prírodné materiály sú samozrejmosťou, prevláda 100% bavlna a biobavlna.

Zdroj obrázkov: F&F

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek