Toto sú top trendy jesene 2019!

September je ešte stále predĺžené leto, takže nás privítal v horúcom štýle. Taká je aj bohatá ponuka trendov na pomaly sa blížiacu sezónu jesene. Ešte predtým, ako nám to počasie definitívne pripomenie (čím neskôr, tým lepšie, prosím), sa na jeseň pripravme v plnej zbroji! Návrhári sa aj naďalej inšpirovali obľúbenými dekádami 70. 80. aj 90. rokov.

Ani tento rok nie je výnimkou fakt, že žijeme v módnych dobách demokratických. To slúži v prospech nielen našej odvahy a peňaženky, ale predovšetkým individualite nášho štýlu a postavy. Vybrať si môžeme z obmien nadčasovej klasiky, ale aj z uletených módnych výstrelkov so šokujúcim efektom.

Ukážka horúcich jesenných trendov 2019.
Na jesenné dni sa zásobte kožou, metalickými farbami, nadčasovým károm a pierkovými doplnkami.

Nadčasovou hot klasikou zostáva aj túto sezónu kárované sako a/alebo kostým. Ak vám viac pristanú teplé tóny, zvoľte zemité prírodné odtiene. V prípade, že sa lepšie cítite v studených farbách, hľadajte sivé vzory, prípadne tzv. kohútiu stopu. Pre tento vzor je typické čierno – biele pepito. V oboch prípadoch však zviažte blejzer opaskom. Ak ste fascinovaná érou osemdesiatych rokov, POWER SUIT kostým s extra výraznými ramenami bude tou správnou voľbou.

Ďalšou možnosťou ako ohúriť jesenný streetstyle je grunge štýlom. Nemusíte hneď vyzerať ako ženská verzia Marilyn Mason. Do čierneho, prípadne iného tmavého outfitu zakomponujte kožený prvok. V prípade, že ste odvážna drsniačka, navlečte sa rovno do kožených šiat! Kľúčom looku je zakomponovať tiež kontrastný detail ku koži.

Napríklad to môže byť decentná čipka, chladivý satén alebo vykúkajúce jemnučké spodné prádlo. Vyskúšajte aj romantické kvetinové šaty, avšak na základe „tmavej lúky“. Ak je vám koža blízka, ale grunge štýl vzdialený, osvojte si kožené kúsky v hociakej farbe okrem čiernej. Nezabúdajte ani na monochromatické – outfity v jednej farbe, či metalické odtiene šatstva. Top trend jesene 2019!

Ukážka top trendov pre jeseň 2019.
Či stavíte na pančuchy infantilných farieb, satén alebo monochromatický outfit, je len na vás.

Veľký comeback hlási kabát v štýle ponča – rozumej bez rukávov. V tomto praktickom kúsku vám bude teplo, pohodlne ako v deke a zároveň vaše ruky získajú potrebnú voľnosť! Napríklad na mobilovanie, ehm. 🙂 Ak ste si stále nezaobstarali vysnívaný plášť s leopardím printom, stále máte čas, keďže tento nadčasový vzor je in viac ako nikdy predtým. A posledná poznámka k trendom pre kabáty na sezónu 2019 – čím dlhší, tým lepší! Kľudne aj po zem!

Pýtate sa, čo doplnky? Všetko fru-fru pierkované na kabelkách, topánkach či džínsoch. Pokojne si zlaďte k farbám jesenného lístia aj farbu pančušiek. Čím žiarivejšie budú, tým krajší deň budete mať. Čo sa týka veľkosti kabelky, zabudnite na obrie rozmery organizovaného chaosu. Naopak, zoberte si so sebou naozaj len to najnutnejšie. Postačí vám k tomu mini kabelka rôznych tvarov á la roky 90. . Ocení ju nielen vaša chrbtica, ale aj vy – vďaka jej praktickej prehľadnosti.

Verím, že budete na najbližšie chladné jesenné dni pripravené viac ako dostatočne. Týmto ich samozrejme neprivolávam! 🙂

Majte krásny farebný september,

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 komentár

  1. Nellynka

    Kúpila som si aj na základe tohto článku novú koženku 😛 Na nič iné nemám odvahu, možno choker, ale to si nie som istá, nosím totiž rada roláky

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek