Štýlové prstene od Calvina Kleina

Calvin Klein predstavuje svoju zbierku šiestich veľmi luxusných a atraktívnych prsteňov, nechajte sa inšpirovať.
Kto z vás by nechcel mať aspoň jediný prsteň od Calvina Kleina? Teraz máte možnosť si takýto prsteň zakúpiť. Vyberať môžete zo šiestich veľmi atraktívnych a neobvyklých modelov, ku ktorým rovnako tak ako vyrytá značka Calvin Klein prísluší aj dokonalá darčeková krabička.Pri prvom pohľade na všetkých šesť prsteňov je zrejmé, že nejde o drobný šperk. Všetky sú viacmenej väčších rozmerov, ktoré doplňujú veľké vzácne kamene alebo sú celkom bez akéhokoľvek zdobenia. Aj v jednoduchosti je krása.

Prvý prsteň pripomína svojim prevedením skôr náramok, avšak ide naozaj o prsteň. Tento podsaditý, reťazový prsteň od Calvina Kleina je nielen neobvyklý, moderný, ale aj nevyhnutný pre tých, čo holdujú pravému značkovému štýlu. Zhotovený je z chirurgickej ocele.

 

Masívne prstene Kelvin Klein
Druhý prsteň je už menších rozmerov a svojim prevedením môže pripomínať bežné prstienky, ale nie je to tak. Vystúpte z radu bežných prsteňov s týmto úžasným, moderným prsteňom od Calvina Kleina. Pri nastavení oválnej sklenenej strany na svetlo sa skvele zobrazí logo CK – Calvin Klein. Zhotovený je z nerezovej ocele a priezračného skla.Tretí prsteň je naozaj fascinujúci, jeho podsaditý dizajn a veľký hnedý živicový kameň v jeho strede z neho robí niečo veľmi neobvyklé a dokonalé. Zhotovený je z nerezovej ocele a živice.

Štvrtý prsteň je opätovne niečim veľmi neobvyklý, najmä vďaka jeho sýto čiernemu kameňu. Môže vám pripomínať slávne prstene z rozprávky, avšak tento prsteň je originál od Calvina Kleina. Zhotovený je z nerezovej ocele a čierneho skla.

Piaty prsteň v sebe vyjadruje jednoduchosť a zároveň originalitu. Hladká, leštená nerezová oceľ spolu so značkou Calvin Klein urobila svoje a vznikol tento unikátny luxusný šperk. Zhotovený je z chirurgickej ocele.

A nakoniec posledný, šiesty prsteň, ktorý sa podobá predchádzajúcemu prsteňu. Staňte sa tou pravou ženou so zlatým dotykom pomocou tohoto nádherného prsteňa od Calvina Kleina. Zhotovený je z pozlátenej nerezovej ocele.

 

Prstene od Calvin Klein
Zdroj fotografií: Johnlewis.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek