Tieto účesy sú in v sezóne 2019. Vyskúšate ich?

Trendy v strihoch

Tak ako v móde hlásia obrovský comeback 90.roky, ovplyvnila táto éra aj kadernícke kreslá v salónoch. Takže, ak už dlhšie zvažujete radikálnu zmenu, alebo si chcete dať vlasy iba prirodzene ozdraviť, dajte šancu strihu typu bob. Najznámejšie celebrity vrátane klanu Kardashianiek ho však tento rok nosia výrazne kratší – niekde v dĺžke medzi ušami a šijou.

Ďalšiu zmenu na vašej hrive môžete dosiahnuť tak, že si necháte ostrihať ofinu. Tento rok sa však nenosí jej klasický „tupý strih á la podľa hrnca“, ale skôr po bokoch. Skúste si vizualizovať tvar ťažkých zamatových závesov previazaných luxusnými zlatými lanami. No dobre, tie laná si odpustite. 🙂

Pamätáte si Jennifer Aniston a jej strapato ostrihané vlasy v úvodných častiach Priateľov? Áno, uhádli ste. Reč je vrstvenom strihu korunky krásy, a teda inak povedané – o starej známej postupke. Preto sa nebojte mýtusov, že budete vyzerať ako z 90.rokov, lebo presne to je ten efekt, ktorý chceme dosiahnuť!

Ukážka vlasových trendov v strihaní, farbení a stylingu

Demokracia vládne nielen v politike, ale aj v účesových trendoch pre rok 2019.

Hairstyling, s ktorým tento rok zabodujete

Mám pre vás dobrú správu a opäť sa odvíja od aktuálnej situácie na módnej scéne. Nosí sa všetko, a to platí aj na hlave! Od ultra hladkých vyžehlených vlasov aké nosila Posh Spice Victoria Backham vo videoklipoch, cez natupírovaný objemný look končiac elegantnými hladkými retro vlnami. Milé dámy, rozohrejte si vaše kúpeľnové žehličky!

Keďže máme v tejto demokratickej ére, ktorú žijeme, naozaj neobmedzené možnosti, odporučila by som jedno: Dôkladne si prezrite tvar vašej tváre (oválny, guľatý, hranatý atď.) a vyberte ten najvhodnejší styling tak, aby mu lichotil. Nezabúdajte tiež ozdobiť korunku krásy vlasovými doplnkami, ktoré prevalcovali nielen prehliadkové móla, ale aj Instagram. Reč je o romantických mašličkách a chutných sponkách s najrôznejšími aplikáciami vrátane nápisov.

Horúce farebné hity 2019

Nakoniec si priblížime farebnosť. Pre tie, ktoré obľubujú sofistikovanú klasiku je v ponuke lesklá havrania čierna ideálne uhladená do strihu Bob. Ak je čierna na vás príliš ťažká, dajte šancu nadčasovej hnedej s teplými medenými tónmi. V prípade, že vás baví blond, oblúkom sa vyhnite studeným peroxidovým tónom a namiesto nich siahnite po teplejších odtieňoch baby blonde. Na celebritách sme tiež spozorovali trend tzv. orámovania – pomocou dvoch melírových prúžkov po stranách tváre.

Odvážnejším typom sa v tejto sezóne odporúča ako inak sivá, čím sa demonštruje návrat k prirodzenosti, a teda k pôvodným šedínam, ak nimi disponujete. Ideálne ak sa budú striebristé odtiene odrážať na tmavšom základe. Ak vaše srdce piští po ešte väčšej extravagancii, zafarbite si hrivu jemným levanduľovým tónom. Veď kedy inokedy experimentovať, ak nie na jar?

Prajeme vám veselú jar plnú fresh nápadov a experimentov!

Zuzana

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek