Tipy na vianočné darčeky pre mužov – venujte skvelé módne oblečenie!

Dostal som otázku, čo by som si prial pod vianočný stromček. No predsa niečo na seba! Čo na tom, že som muž. Aspoň sa potom môžem celý rok vyhýbať obchodom s oblečením.

Koho máte doma? Košeláka, mikiňáka alebo svetráka? Či už muži okolo vás milujú mikiny, košele, tričká, svetre alebo pulóvre, každému z nich bez problémov nájdete parádny módny darček v online.

Vianočné darčeky pre mužov nemusia byť nudné, ani keď ide o oblečenie. Predsa len by som nechal na nás mužoch, aby sme si auto a mobil vyberali sami a pod stromčekom nás radšej obdarujte niečím pekným na seba. Za „mäkkúša“ sa hanbiť nemusíte. Rozhodne nám urobí radosť!

Ako vybrať sveter pre mužov pod vianočný stromček, aby sa nestal ležiakom v skrini?

Niekedy sme skutočne hrozní. Roláky nás hryzú, svetre na zips nám pripadajú príliš retro a pokiaľ ide o farby, tak sme ochotní pristúpiť leda tak na čiernu, šedú alebo bielu. Nenechajte sa odradiť. Nakoniec nás mužov sveter, pulóver alebo rolák pod stromčekom poteší. Obchody s oblečením zrovna nemilujeme a tak vďaka za každú pomoc, ako sa im vyhnúť. Ako ale mužom správne vyberať pletenú módu? Nikoho neurazí sveter alebo pulóver s nórskym vzorom. Hodí sa k džínsom, ale aj k športovejšiemu odevu. Môže ísť o sveter s gombíkmi alebo pulóver – oboje vyzerá dobre. Ak hľadáte módu mladistvejšieho vzhľadu, môžete vybrať pletený sveter, ktorý akoby sa skrížil s mikinou alebo prechodnou bundou.

Venovať na Vianoce tričko alebo košeľu? A je tu ďalšia dilema!

Tričká dnes zrejme nosí každý, dokonca aj neúprosní milovníci košieľ. Pravdou je, že košeľa k obleku je ako darček trochu nuda. Venovať však modernú pánsku košeľu v casual štýle, to už je iná káva. V našom módnom porovnávači nájdete množstvo zaujímavých mladistvých košieľ v slim strihu. Dajú sa nosiť dokonca aj cez nohavice bez toho, aby košeľa stratila šmrnc. Tričko ako vianočný darček pre muža samozrejme tiež nie je na zahodenie. V zime je možno lepšie obdarovať blízkych tričkom s dlhým rukávom. Rozhodne sa dá ihneď nosiť.

Muži milujú mikiny

Myslím si, že mikina by sa dala nazvať módnym počinom tisícročia. Milujeme ju! Postráda všetky nevýhody pletených svetrov a pulóvrov, keď nemrzne, dá sa nosiť namiesto bundy a pristane chlapcom, mužom i pánom v rokoch. Športový vzhľad mikiny vás nikdy nedostane do rozpakov a v podstate sa v nej nedá vyzerať nemoderne. Mikiny sú najobľúbenejšie časti pánskeho šatníka a nezáleží na tom, či si zvolíme model cez hlavu, alebo so zapínaním na zips. Takže mikina ako vianočný darček pre muža je tým najlepším, na čo môžete staviť. Aj keď prihodiť košeľu, tričko, alebo svetrík navyše, by som sa rozhodne nebál!

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek