Oslavujte Valentína každý deň – vytvorte si doma moderný interiér so srdiečkami!

Slávna dizajnérka Agatha Ruiz de la Prada si obľúbila srdiečka a zdobí nimi úplne všetko. Poďte sa inšpirovať, čím všetkým si doma môžete srdiečkami vyzdobiť váš byt. Môžete použiť vlastné šikovné ruky, alebo si niektoré dizajnové kúsky kúpiť. A v prostredí plnom sŕdc oslavovať treba s priateľom či manželom Valentína každý deň!

Nemáte radi studené minimalistické interiéry, ale ani interiéry s vintage prvkami? Alebo máte pocit že ani jeden z týchto štýlov sa k vášmu bytu alebo domu nehodí? V tom prípade si vyberte motív, ktorým si vyzdobíte svoj byt. A pokojne to môžu byť srdiečka. V prevedení, aký predvádza na svojich výrobkoch dizajnérka Agatha Ruiz de la Prada to rozhodne nie je gýč – a keď, tak v prijateľnej dávke.

Agatha Ruiz de la Prada dokázala, že srdce ako motív ide dať úplne na všetko. Ozdobila interiérové, ale aj bezpečnostné dvere. Na tie si môžete trúfnuť pokojne aj vy. Návrhárka tiež srdiečkami vyzdobila čalúnené kreslá aj sedačky. Aj tu záleží len na vašej šikovnosti, či si takýto kúsok kúpite, alebo investujete len do látky a sami sa s čalúnickými pomôckami vrhnete na výzdobu. Do kúpeľne si môžete zaobstarať uteráky a ďalší kúpeľňový textil so srdiečkami, môžete ich mať na obkladačkách a na vaňovú či sprchovaciu zástenu si ich ľahko namaľujete samy napríklad pomocou zlupovacích farieb na sklo.

Nezabudnite ale porozmýšľať aj nad farbami. Celý interiér môže byť multifarebný, ale aj umiernený buď s jednou farbou srdiečok, alebo s mnohofarebnými srdiečkami na jednofarebnej základnej farbe. Vezmite do ruky pastelky, papier a skúste si to kresliť. Nevyhovárajte sa, že to neviete, nakresliť srdiečko zvládne skutočne každý!

Zdroj obrázkov: web Ágatha Ruiz de la Prada, Google.com, internet

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek