Váš laptop si zaslúži tašku s vôňou mentolu

Vaša taška na notebook už nemusí byť len nevkusným čiernym bremenom. Doprajte svojmu notebooku krásnu a štýlovú tašku Lloyd v dokonalých farbách a v luxusnom prevedení od firmy Violet May.

Neviem ako vo vás, ale vo mne nedostatok módnych doplnkov pre ženy súvisiacich s modernou technikou a technológiami, a tiež nedostatok dizajnovo štýlových a ženskému vkusu na mieru šitých technických zariadení, akými sú mobily alebo notebooky, spôsobuje trvalú frustráciu. Ako žena dnes ani tak necítim diskrimináciu v možnosti sa presadiť v spoločnosti, ale v tom, že som trvale ignorovaná všetkými výrobcami techniky. Taký notebook je stále považovaný za celkom pánsku záležitosť, o príslušenstve k nemu nehovoriac. Vždy, keď si kupujem nový notebook a k nemu zdarma dostávam notebookovú brašňu nezaraditeľného tvaru a v čiernom nevkusnom nylonovom prevedení, chce sa mi s prepáčením „zvracať“.

Už päť rokov vyrážam do obchodov a hľadám vkusný „nosič“ pre svoj laptop. Chvála značke Samsonite – dokázala som si kúpiť aspoň niečo, s čím sa nehanbím vyraziť na ulicu. Stále je to ale kompromis. Ako to, že sú obchody plné kabeliek, ale nemáte temer žiadnu šancu kúpiť si vkusnú tašku na notebook? O notebookoch samotných nehovoriac. Moja túžba kúpiť si krásny lesklý šípkovo červený notebook s dokonalými technickými parametrami skončila pri klasickej „šedi“ za drahé peniaze, ale aspoň s hmotnosťou, vďaka ktorej nebudem mať do piatich rokov na chrbáte hrb ako dromedár. Nuž, svet techniky stále nepatrí nám ženám.

Tento článok ale nemá za úlohu vzdychať nad nespravodlivosťou sveta. Skôr by som vás rada pozvala zamaškrtiť si nad dokonalou laptopovou taškou Lloyd. Táto nádherná taška z dielny firmy Violet May je ódou na samotnú ženskú krásu. Elegantne biela nežne štrukturovaná talianska koža na zvršku tašky kontrastuje s mentolovo-tyrkysovým ozdobným ramienkom a s luxusným purpurovým saténovým vnútrajškom. Priam cítite mrazivé mentolové osvieženie. Do hebkého saténového a mäkko vyčalúneného vnútrajšku vkĺzne váš notebook ako do perín. Budete chcieť vkĺznuť s ním. V originále sa toto farebné prevedenie notebookovej tašky nazýva Peppermint White Rose. „Interiér spálne“ pre váš notebook môžete ale štylizovať aj do iných farieb. Na výber sú ešte farebné prevedenia Storm Black Rose a Peacock Black Lilac.
Notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Peppermint White Rose

Zažite mrazivé mentolové osvieženie – notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Peppermint White Rose
Notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Storm Black Rose
Zažiarte ako ruža pod modrošedými búrkovými mrakmi – notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Storm Black Rose
Notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Peacock Black Lilac
Súperte s krásou páva – notebooková taška Lloyd od firmy Violet May vo farebnom prevedení Peacock Black Lilac

Krásna dekoratívna úprava kože, hodvábny taftový plisovaný pás cez kabelku, jemné a farebne atraktívne saténová výplň a zlaté kovanie robia z tejto tašky luxusný módny doplnok – takú drahú „vilku“ pre váš notebook. Taška je tak akurát priestranná. Pojme až 16 palcový notebook, k tomu samozrejme napájacie káble, dovnútra dostanete aj mobil, PDA alebo A4 časopis. Cena 790 dolárov vás síce možna najskôr omráči, ale verte, je to dobrý začiatok – niekto na nás ženy začína myslieť. Tak ešte začať podobné výrobky predávať za prijateľné ceny, aby som sa nemusela začať cítiť pre zmenu „trvale frustrovanou“ nedostatkom peňazí.

O spoločnosti Violet May

Claire Collins, zakladateľka spoločnosti Violet May, túžila priniesť kúsok ženami vybájeného luxusu do ich každodenného pracovného života. Preto založila vlastný obchod a vo svojich výrobkoch začala kombinovať svoje znalosti digitálneho sveta so svojou láskou k Španielsku. Vôňu Španielska v sebe nesú všetky jej produkty. Svojimi výrobkami oslovuje náročných a po luxuse bažiacich zákazníkov. Pre výrobu svojich výrobkov sa spojila so španielskou manufaktúrou s viac než storočnou tradíciou v oblasti spracovania kože a výroby koženého tovaru.

Zdroj obrázkov: Violetmaylondon.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek