Vianočný stromček si vyrobíte zadarmo a sami!

Zabavte sa a zachráňte jeden strom – vyrobte si vianočný stromček sami zo starého recyklovaného dreva alebo popadaných vetvičiek zo stromov.

V médiách sa opäť pretriasa, či vianočný stromček živý alebo umelý, alebo kde ho zohnať za najlepšiu cenu. Ale existuje aj iná cesta. Na rozdiel od oboch predchádzajúcich ekologická, zábavná a tiež veľmi módna. Tieto vianoce nemusíte ani zabiť ďalší stromček a ani otráviť krajinu ďalším kusom plastu. Vianočný stromček si môžete vyrobiť zo starých vecí. A aby nám zostal pocit prírody, tak sa pozrieme na vianočné stromčeky zo starého recyklovaného dreva, ktoré sa váľa v pivniciach, v stodolách na povalách, alebo si ho ľahko nazbierate napríklad v lese či v parku. Práve tie sú trendom.
Vianočné stromčeky vyrobené z konárov

Trendom je vianočný stromček, ktorý si z dreva vyrobíte sami.

Vyrobte si recyklovaný vianočný stromček zo starého dreva

Vyrobte si vianočné stromčeky zo starých latiek

Postačí vám pílka na narezanie latiek na správnu dĺžku, šmirgľový papier, štetec, biela alebo iná farba a staré drevené štipce na bielizeň. Miesto tradičných vianočných ozdôb môžete na stromček zavesiť rodinné fotky z tohto roku, fotky blízkych, na ktoré chcete o Vianociach spomínať, alebo napríklad fotečky, ktoré vás len tak rozveselia. Tento vianočný stromček je skutočný hit!

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek