Vybehnite si zabehať s ľahkosťou PUMY!

Tohtoročné nezvyčajne priaznivé zimné obdobie perfektne nahrávalo všetkým bežeckým nadšencom. Bežecká sezóna v podstate neskončila, a ten, kto nezabehne svoj osobný rekord tento rok, tak už asi nikdy! Aktuálne krásne počasie navyše vytiahne von aj sviatočných bežcov. A kto s behom ešte nezačal, má skvelú príležitosť sa do toho pustiť práve teraz. Aby vás ale behanie bavilo, potrebujete kvalitné bežecké topánky. Teraz si predstavíme bežecké modely PUMA.
Bežecká obuv PUMA

Vybehnite si v novej bežeckej obuvi PUMA

Osviežte si svoje bežecké chvíle s najnovšími bežeckými modelmi PUMA. Ideálnou výkonnostnou topánkou je nová bežecká obuv PUMA Faas 300 v3 – aspoň to sľubuje výrobca. Odľahčená technologická platforma a minimálnu hmotnosť celej topánky PUMA prispievajú k pocitu ľahkosti a rýchlosti, či už na tréningu, alebo pri pretekoch. Medzivrstva z peny FaasFoam má 8mm vrstvu HTD (heel-to-toe-drop) pre ľahší prenos váhy. Topánka je mäkšie a pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým, ale stabilita bežcov zostáva rovnaká. Vďaka materiálu topánky Air Mesh poskytuje optimálnu priedušnosť, ktorú každý bežec ocení hlavne v letných mesiacoch.
Bežecká obuv PUMA Faas 300 v3 pre ženy

Bežecká obuv PUMA Faas 300 v3 pre ženy
Bežecká obuv PUMA Faas 300 v3 pre mužov
Bežecká obuv PUMA Faas 300 v3 pre mužov

Ďalším novým modelom sú topánky PUMA Faas 600 S, ktoré prinášajú jedinečný a nový pocit pri nášľapu na pätu. Obsahuje jedinečnú inovatívnu stabilizačnú technológiu Faas Engineered Stability aplikovanú v medzipodrážke topánky. Zosilnená päta zvyšuje podporu pri pohybe, bez toho, aby bola zvýšená hmotnosť topánky. Medzivrstva z peny FaasFoam má 8mm vrstvu HTD (heel-to-toe-drop) pre ľahší prenos váhy. Anatomický tvar je presne prispôsobený vlastnostiam mužského, či ženského chodidla. Žiarivé reflexné farby urobia každého nositeľa tejto topánky úplne neprehliadnuteľným a súčasne mu poskytnú aj bezpečí pri znížených podmienkach viditeľnosti.
Bežecká obuv PUMA Faas 600 S pre ženyBežecká obuv PUMA Faas 600 S

Bežecká obuv PUMA Faas 600 S pre ženy
Bežecká obuv PUMA Faas 600 S pre mužov
Bežecká obuv PUMA Faas 600 S pre mužov

Chladné jarné či letné večery sú ideálne pre vybehnutie do prírody aj po náročnom pracovnom dni. Minimalistická bunda PUMA Pure NightCat je tou pravou voľbou, ktorá nielenže ochráni bežcov pred vetrom, ale tiež zabezpečí, že bude jej majiteľ dobre vidieť vďaka technológii VisiCELL – 3M reflexným nitiam, ktoré sú použité na celej ploche bundy. Okrem funkčnosti sú tiež dekoratívnym prvkom. Anatomicky tvarované rukávy aj golier poskytujú prirodzenosť, voľnosť pohybu a komfort. Vrecko na hudobné zariadenie a laserom vytvorené dýchacie prieduchy na chrbte dotvárajú tohto skvelého partnera pre každého nadšeného bežca.
PUMA Pure NightCat bunda pre ženy

PUMA Pure NightCat bunda v prevedení pre ženy
PUMA Pure NightCat bunda pre mužov
PUMA Pure NightCat bunda v prevedení pre mužov

Zdroj obrázkov: PUMA

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek