Zažiarte v silvestrovskom outfite ako nikdy predtým!

Tak čo, milé dámy, chytá vás silvestrovská nálada rovnako ako mňa? Niečo sa končí a niečo nové sa začína. Privítajme preto rok 2019 v plnej jagavej kráse! Vašou najlepšou kamoškou sa stane trblietavý kúsok plný flitrov. Pripravené?

ukážka silvestrovských outfitov s flitrami
Nakombinovanie jagavého outfitu je kreatívny proces – na Silvestra sa s ním vyhrajte!

Kúsok jagavého oblečenia s flitrami zvoľte vhodne opäť podľa typu postavy. Keďže môžme spokojne tvrdiť, že na seba viac ako upozorňujú, vyberte túto časť outfitu na oblasť, ktorú chcete zvýrazniť. Zlaďte ju preto tak, ako by ste si obliekali výrazný vzorovaný kus oblečenia. Ak chcete napríklad skryť boky, upozornite na vrchnú časť tela flitrovaným topom. Ak máte naopak bujné poprsie, opticky vyvážite postavu flitrovou sukňou. Trúfnete si na vzorovanú mini, alebo skončíte predsalen na plysovanej midi dĺžke? V každom prípade zle nespravíte. Dokonale súmerná, alebo štíhla postava sa poteší flitrovaným šatám, alebo krátkemu overalu.

Ak sú pre vás však flitre naozaj príliš výstredné, zvoľte fashion kúsky s transparentnými detailami. Napríklad priesvitné čierne body s čipkovanou braletkou a potrhanými džínsami. Prípadne začnite s topom, ktorý má priesvitné len rukávy a vrchnú časť pri klúčnych kostiach. Slávnostný look zavŕšte eleganciou v podobe lodičiek s ostrou špičkou. A keďže je ten Silvester, dajte šancu páru ozdobenému štrasovými kamienkami, alebo rockerskými pichliačmi, čo vy na to?!

Z celej redakcie Moda.sk vám želáme Šťastný Nový rok plný nezabudnuteľných chvíľ, žážitkov a lásky s vašími najbližšími!

V neposlednom rade ho žite módou a štýlovo, PF 2019!

Redakcia Moda.sk

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek