Lindex e-shop: Kolekcia Gaultier pre Lindex bude online už 7. októbra!

Kým vo vybraných predajniach na Slovensku bude kolekcia J.P. Gaultier pre Lindex dostupná od 8.októbra, Lindex e-shop ju ponúkne už 7. októbra o polnoci!

Ak patríte medzi tie, ktoré pochopili, akú „bombu“ si Lindex pre nás tento jeseň 2014 nachystal v podobe kolekcie Jean Paul Gaultier pre Lindex, určite netrpezlivo čakáte, kedy sa začne kolekcia predávať. A tá chvíľa je tu. Ale pozor, Lindex e-shop začne kolekciu slávneho Gaultiera predávať ešte o deň skôr. Už 7.októbra 2014 sa o polnoci na webových stránkach Lindex začne táto očakávaná kolekcia Gaultier x Lindex predávať.

Lindex kolekcia Jean Paul Gaultier
Lindex e-shop ponúkne kolekciu Jean Paul Gaultier x Lindex už o polnoci 7. októbra 2014. Buďte online!

Kto si chce skutočne uloviť svoj kúsok a neriskovať, že sa na neho nedostane, má najlepšiu šancu. Skontrolujte stav svojho účtu, uvarte si kávu a potom si užite nakupovanie kúskov, ktoré patria skutočne medzi top dizajn špičku svetovej módy. Aj keď sa kolekcie J.P. Gaultier for Lindex objaví hneď v niekoľkých kamenných butikoch – a nebude ich málo – online nákup na Lindex e-shop je predsa len istotou, že najmä, ak chceme spolu kombinovať viac Gaultierových kúskov do jedného outfitu, tak sa nám nestane , že nám bude niektorý z kúskov do celkovej dokonalosti chýbať.

Ak si oblečenie z kolekcie Gaultier pre Lindex predsa len chcete vyskúšať, pripravili sme pre vás tiež zoznam všetkých predajní, kde túto kolekciu kúpite. Napriek tomu však Lindex online shop môže byť prvé miesto, kde sa už s predstihom rozhodnete, ktorý kúsok je skutočne ten pravý.

Lindex e-shop – Gaultier vám dá šmrnc!

Lindex eshop ponúkne ikonické kúsky Jean Paul Gaultier
Lindex eshop ponúkne ikonické kúsky charakteristické pre tvorbu Jean Paul Gaultier.

Kolekcia J.P. Gaultier pre Lindex obsahuje dámske a detské produkty. Tie spolu dokonale ladia. Dámsku kolekciu J.P. Gaultier na svojom e-shope Lindex rozdelil na niekoľko častí, kde nás má každá urobiť inak krásnu. Niekedy viac sexi, inokedy viac silnú.

„Be bold“, hovorí Lindex a odporúča nám zvýrazniť svoju osobnosť pomocou modelov veľmi charakteristických pre Gaultiera – nechýbajú klasické pruhy, motívy tetovania, šál (opäť s pruhmi) ani tradičná džínska či červené úzke nohavice. Kto sleduje módne prehliadky a tvorbu J.P. Gaultiera vie, že tieto ikonické kúsky miluje a pravidelne sa objavujú v jeho kolekciách. Vždy v nových inovovaný podobách.

„Be chic“ a „be strong“ – Lindex nás chce módne obliecť a súčasne pomáha. 10% všetkého zisku z tejto kolekcie venuje Lindex na podporu výskumu boja proti rakovine prsníka. Ak chcete prispieť viac, môžete si v rámci kolekcie zakúpiť špeciálny ružový módny náramok. Z predaja tohto náramku pôjde všetok zisk na podporu výskumu rakoviny prsníka.

Lindex vďaka svojej kolekcii Gaultier prispeje na výskum proti rakovine prsníka
Lindex vďaka svojej kolekcii Gaultier pre Lidex prispeje na výskum boja proti rakovine prsníka.

„Be sexy“ – asi by to nebol Gaultier, keby neprispel do nášho šatníka sexi bielizňou. Podprsenky, nohavičky, košieľka aj kimono, ktoré možno nosiť ako župan alebo sexy domáce oblečenie, ozdobil Gaultier motívmi tatoo a tiež pre Gaultiera už spomínanými charakteristickými pruhmi. Každý z týchto kúskov kúpite na stránkach Lindex e-shopu.

E-shop Lindex aj predajne ponúknu veľa kúskov od Gaultiera, ktoré využijeme práve teraz, na jeseň a v zime. Bundy, krátke kabáty, svetre, pulóvre, čiapky – nič z toho v kolekcii Gaultier pre Lindex nechýba. Úžasné v kolekcii sú napríklad čiapky s keltskými rožkami.

Lindex online shop ponúkne aj módu Gaultier x Lindex pre deti

Popri dámskej kolekcie, pripravili Lindex a Gaultier aj kolekciu pre deti. Niekoľko rovnakých kúskov, ktoré sa objavujú v dámskej módnej kolekcii, môžete kúpiť aj pre svoje ratolesti.

Zdroj obrázkov: Lindex e-shop

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek