Tieto trendy doplnky musíte mať!

Drahé čitateľky, keďže o aktuálnych trendoch v oblečení sme písali v predchádzajúcom článku, dnes sa zameriame na stručný prehľad top doplnkov. Ak nás sledujete dlhšie, viete, že k perfektnému outfitu stačí jednoduchý základ dotvorený štýlovými doplnkami. Takže, ktoré by vášmu šatníku určite nemali chýbať túto sezónu?

Základom sú šperky umiestnené doslova hocikde na tele! Veľmi aktuálne sú extravagantné brošne. Či už to budú romantické motýle alebo klasický vintage lady look, je len na vás. Ak brošne nie sú vaša šálka kávy, vyskúšajte body jewellery, čiže šperky, ktorými si ozdobíte telo. Nejde o klasické náhrdelníky, náramky a náušnice, ale o kus bižutérie väčších rozmerov, ktorú aplikujete od ramien cez celé torzo.

Ukážka trendy šperkov a doplnkov pre jeseň 2019.
Ponuka doplnkov pre jeseň 2019 je naozaj pestrá. Ktorý si získal vaše srdce?

Ak máte rady rebelskú módu, masívne choker reťaze okolo krku sú opať hot témou. Pre ešte provokatívnejší look zvoľte tú s výrazným logom á la Moschino. Máte doma navyše zicherky? Výborne, kľudne ich popripínajte na navrstvené retiazky. Jemnejším dušiam vyhoveli dizajnéri so ženskejšími perlovými chokermi. Ďalšou možnosťou ako podtrhnúť svoj lady look je uviazaním masívnej mašle okolo krku. Oživí aj ten najnudnejší outfit!

Rozmanitosť náušníc, ktoré sme mali možnosť vidieť na prehliadkových mólach, nemohla ujsť ani tomu najlenivejšiemu oku. Uši si túto sezónu ozdobte nekonečne dlhými visiacimi náušnicami – minimálne po pás! 🙂 Že ste jednu stratili? Vôbec nevadí! Noste iba tú, čo zostala, prípadne k nej nakombinujte úplne iný kus. Nemusia byť predsa dvojičky! Veľký návrat hlásia aj klasické kruhy so všetkými možnými aj nemožnými aplikáciami.

Obrovský comback 90.rokov je značne badateľný aj v doplnkoch! Pamätáte si A.J. a jeho klobúčik z boybandu Backstreet boys? Nuž, pokojne ho vytiahnite zo zadu poličky. Ak bude leopardí, budete vyzerať ako z dielne Dior 2019! Nostalgia 90.rokov pokračuje tiež farebnými pančuchami, ale predovšetkým kovovými retiazkami okolo pása. Ruku na srdce, kto taký opasok v štýle Christina Aguilera v tej dobe nemal? Ak s kovom nechcete mať nič spoločné, ukáže váš driek pomocou širokého koženého opasku.

Ukážka trendov topánok pre jeseň 2019.
Do ktorého topánkového táboru patríte vy?

V oddelení topánok sa fanúšikovia rozdeľujú na dva tábory: Prvý je pokračovaním 90.rokov á la Spice Girls. Skúste si spomenúť, aké topánky (okrem Posh Spice Victorie) naše obľúbené speváčky nostili? Správne, žehličky – rozumej topánky na hrubej platforme a podrážke najrôznejších štýlov a tvarov. Taktiež hlási veľký návrat obuv hranatej štvorcovej špičky a masívnych rozšírených opätkov.

Druhým topánkovým protipólom je ten jemný – ženský, kde sme tiež spozorovali zopár vychytávok. Napríklad, tradičné prezdobený taliansky dom Dolce&Gabbanna skrášlil výraznými šperkami aj lodičky (a nebol sám). Veľkým hitom je tiež viktoriánske šnurovanie na čižmách, či upevnenie topánky okolo kotníka mašľou. Jeseň nenecháva chladné ani zástankyne hippie klanu, takže si pokojne zadovážte tie kvetované krásky. V počasí typu – ani lodičky, ani kotníkové čižmy – vyskúšajte véčkovo strihané mules, ktoré priehlavok zaujímavo vytvarujú. Trúfnete si na ponožky v sandáloch? Je to len na vás! 🙂

Majte krásnu jeseň,

Zdroj obrázkov: Pinterest.com

Diskusia

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek