H&M x Alexander Wang – katalóg dámskej kolekcie!

Móda od Alexander Wang dnes otvorí dvere do našich šatníkov. Začala sa predávať kolekcia H&M x Alexander Wang. Pozrite sa na katalóg dámskej kolekcie!

Športovo ladená kolekcia Alexander Wang pre H and M
Športovo ladená kolekcia Alexander Wang pre H&M je tiež z funkčných materiál.

Je tu deň deň D. Jedna z najočakávanejších módnych kolekcií tohtoročnej jesene – H&M x Alexander Wang sa začala predávať. Na Slovensku sa, bohužiaľ, módna kolekcia Alexandra Wanga pre HM dostane len do jednej predajne – do bratislavskej Eurovea. Navyše na Slovensku chýba e-shop H&M, takže o to viac máme nákup sťažený. Napriek tomu – tak vydarená kolekcia, akou kolekcia Alexander Wang pre H&M je, rozhodne za kúsok námahy stojí.

H&M x Alexander Wang – kompletný katalóg dámskej kolekcie!

V redakcii sme veľkí fanúšikovia Alexandra Wanga, a tak práve na Moda.sk môžete nájsť najviac informácií o celej spolupráci. Celý seriál článkov vám predstaví lookbook kolekcie Alexander Wang pre H&M, môžete sa pozrieť na módnu prehliadku kolekcie v New Yorku a teraz tiež na kompletný katalóg dámskej kolekcie H&M x Alexander Wang a tiež pánskej kolekcie Alexander Wang pre H&M.<

Rady pre nákupy kúskov z dizajn kolekcie Wang pre HM

  1. Nakupujte celé outfity H&M x Alexander Wang. Bez nich nie je kolekcia dokonalá. Inšpirujte sa lookbookom. Kombinujte šaty, bundy, legíny, šortky ponožky, topánky, rukavice a ďalšie módne doplnky.
  2. Módne kúsky v kolekcii Alexandra Wanga predávaného H&M sú síce rozhodne lacnejšie ako klasický Wang, napriek tomu … Na kompletný outfit si pripravte čiastku od 300 do 700 €.
  3. Kolekcia Alexander Wang pre H&M je ladená športovo. Nemusíte ju síce používať pre šport, ale pozor na kombinovanie do nevhodných outfitov. Po internete sa už objavilo mnoho samozvaných „stylistov“, ktoré kúsky od Wanga kombinovali so všetkým možným. Výsledok? Príšerný! Držte sa skutočne toho, čo radí v lookbooku Wang a H&M. Škoda pokaziť takú dokonalosť!
  4. Mnohé z materiálov použitých v kolekcii je skutočne takzvane funkčných. Teda naozaj použiteľných pre šport. Využite to!
  5. Z nákupom neotáľajte. H&M síce svojimi kolekciami s renomovanými návrhármi hlása takzvanú filozofiu massclusivity, čo znamená exkluzivita dostupná masám, ale nezabudnite v tomto slove práve časť týkajúcej sa exkluzivity. Kolekcia H&M x Alexander Wang je limitovaná, dostať ju možno iba vo vybraných obchodoch a vzhľadom na záujem, často je veľká časť najlepších kúskov vypredaná do niekoľkých hodín.

Kde sa na Slovensku kolekcia Alexander Wang pre H&M predáva?

  • H&M / Eurovea
  • Pribinova 10
  • 81109 Bratislava

Zdroj obrázkov: H&M

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek