Pánska móda Desigual pre jar/leto 2015 – farba, vzory a dobrá nálada

Spontánna, veselá a nákazlivá móda – taká je pánska móda Desigual pre jar a leto 2014/2015. Lookbook Desigual pre mužov je tu!

Po tom, ako sme vám predstavili dámsky lookbook Desigual pre jar a leto 2015, je tu aj lookbook pánskej kolekcia Desigual. Pre značku, pre ktorú sú charakteristické výrazné vzory a farby, nie je nič netypické, že aj kolekcia pánskej módy Desigual bude na jar a v lete 2014/2015 doslova posiata vzormi a žiariaca farbami. Dokonca sa mi zdá, že viac než v predchádzajúcich sezónach.

Pánska móda Desigual – lookbook pre jar/leto 2015

Pánska Desigiual kolekcia vždy trochu v farebnosti za tou dámsku zaostáva. Tentoraz ju ale skutočne doháňa. Letné, košele, tričká, šortky a ďalšie jarná a predovšetkým letná pánska móda Desigual okamžite vyvoláva túžbu po letnej dovolenke. Zimu zatúžite pokojne preskočiť.

Atraktívne doplnky v pánskej Desigual kolekcii dopĺňajú kompletné outfity. Papuče, tenisky, pánske espadrilky – to všetko je opäť farbené a vzorované. Decentnejšie sú pánske tašky a batohy, na ktorých sa objavuje častejšie army khaki farebnosť.

Desigual vás oblečie do práce aj na letnú dovolenku

Desigual vo svojej kolekcii pre mužov nemá len už spomínané letné kúsky. Rad oblečenia je decentnejšie farebná a vzorovaná a napríklad nádherná čiarkovaná biela košeľa môže byť ideálnym oblečením do práce k džínsom, k lepším nohaviciam, tiež na popoludnie keď vyrážate za priateľmi k džínsovým šortkám. Práve košele a ľahké saká z pánskej kolekcie Desigual môžu byť tými kúsky, ktorý doplnia váš mestský a pracovný casual šatník, ale radi si ich vezmete aj v lete na dovolenku. Proste je vynosíte čo to ide.

Pánska móda Desigual patrí do každého pánskeho šatníka. Vie zdvihnúť náladu, keď ide všetko pod psa, pridá na sebavedomí aj šarmu. Už ju máte v šatníku?

Zdroj obrázkov: pánská móda Desigual

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek